Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Pavasario atostogos

2016-03-21

Atostogos! Kas gali būti geriau?
O kas tai yra? Tai puiki galimybė pailsėti, pabendrauti su draugais, užsiimti įdomia veikla, išmokti kažko naujo. Todėl mūsų globotiniai turi daug pavasarinių šventinių planų!
Nudažyti kiaušinius, padengti šventinį stalą ir apsilankyti bažnyčioje Šventų Velykų proga.
Papuošti Centro patalpas ir parengti velykinių darbelių parodą.
Pagaminti verbas, aplankyti ir pasveikinti Visagino socialinių paslaugų centro senelių globos namų gyventojus su artėjančia švente.
Aplankyti mūsų globotinį socializacijos centre ir nuvežti jam lauktuvių.
Kas dar?
Dalyvauti piešinių konkurse ir nupiešti savo mylimiausią gydytoją.
Išmokti naujus eilėraščius skaitytojų konkursui. Šokti žinomus ir naujus šokius, dainuoti dainas, lepintis vandens procedūromis Centro baseine.
Virti kiekvieną dieną naują sriubą ir vaišinti draugus, nekantriai laukiant jų pagyrimo.
O dar... Prisiminti, ko nepavyko išmokti mokykloje per pamokas ir kartoti, kartoti...