Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Į vaikų globos namus – su knyga

2016-04-01

    Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos šiemet jau penktus metus vykdo socialinį projektą „Į vaikų globos namus – su knyga!“.
       Projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad globos namuose augantiems vaikams reikalinga ne tik materiali parama, bet ir individualus dėmesys, šiltas bendravimas. Tuo tikslu ir organizuojamas Tarptautinės vaikų knygos paminėjimas – parodyti, kaip klausantis pasakų ar jas kuriant, galima geriau suprasti be tėvų globos likusius vaikus, jų vidinį pasaulį, paskatinti pamilti knygą.
      Nors Visagino paramos vaikui centre Tarptautinė vaikų knygų diena buvo aktyviai paminėta 2016 m. kovo mėnesį (buvo organizuota vaikiškų knygų paroda, šventinė programa, ekskursija į biblioteką), įstaigos bendruomenė nusprendė prisijungti prie socialinio projekto „Į vaikų globos namus – su knyga!“.
        2016 m. balandžio 1 d. 15.00 val. viskas buvo paruošta svečių atvykimui – pačios mėgstamiausios vaikų knygos laukė savo skaitovų ant stalo svetainėje, ir patys vaikai, atidėję visus savo reikalus, laukė svečių.
      Bet niekas neatėjo... Neapsilankė Centre ir akcijos organizatorių atstovai, kad praleistų su globotiniais laiką, kartu paskaitant knygą, šiltai pabendraujant.
     Centro socialiniai darbuotojai ir administracijos atstovai dalyvavo projekte, skaitė vaikams knygas. Visi liko labai patenkinti šiuo susitikimu.