Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Teatro savaitė 2016-04-04 – 2016-04-08

2016-04-04

     Visi mūsų Centro globotiniai myli teatrą – maloniai kviečia ir šiltai priima svečius, kurie yra pasirengę parodyti spektaklius. Tai labai aktualu vaikams ir jaunuoliams su negalia, kuriems sudėtinga apsilankyti miesto teatro renginiuose.
    Bet ir patys mūsų globotiniai noriai vaidina, šoka, dainuoja, rengia kostiumus ir dekoruoja žiūrovų salę.
    Teatro savaitė tapo tradicine. Šįmet Globos namų globotiniai parengė ir pristatė operą „Musė Vilko Pusė“, o globotiniai su negalia – eilėraščio „Kaip senelis parduoda karvę“ dramatizaciją ir lėlių spektaklį „Kaprizka“.
    Spektakliuose visi noriai dalyvavo, netgi keturių metų Saša atliko labai svarbų vaidmenį (jis buvo Blusa). Mažoji blusytė labai panašiai pastoviai šokinėjo, padovanojo Musei raudonus batelius ir grojo barškančiais instrumentais.
    Antra šios puikios šventės dalis buvo paskirta Tarptautinės gimtosios kalbos dienos minėjimui. Eilėraščių konkurse vaikai dalyvavo pagal savo galimybes, išmoko linksmus eilėraščius ir noriai juos deklamavo. Anastasija netgi pristatė žiūrovams savo pirmą kūrinį apie šeimą ir meilę. Skaitovų konkurse laimėjo Egidijus, bet niekas neliko nepastebėtas.
    Centro žiūrovai labai šiltai priėmė jaunuosius artistus, juokėsi, plojo. Mūsų viešnia – miesto tarybos narė, Švietimo, kultūros, jaunimo, savivaldos, teisės ir etikos komiteto pirmininkė Zinaida Tresnickaja liko labai patenkinta susitikimu su globotiniais ir įteikė kiekvienam vaikui saldžią dovanėlę.