Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Šokoladienis

2016-05-02

     Kas nemėgsta šokolado? Nėra tokio vaiko, nei suaugusiojo! Todėl globos namų vaikams ir darbuotojams buvo labai smagu dalyvauti autorinių šokoladinių saldumynų gaminime, kurį organizavo globotiniams Jevgenij Šuklin su draugais. Smaližiai sužinojo viską apie mylimiausią skanumyną, išsirinko labiausiai patikusias formas ir procesas prasidėjo!
    Iš pradžių tikro belgiško šokolado masė buvo ištirpinta, po to sumaišyta, pastoviai kontroliuojant temperatūrą, ir išpilstyta į pasirinktas formeles. Kol vaikai skaičiavo minutes iki šokolado „subrendimo“ šaldytuve, jie labai susikaupę piešė šokoladu ant plastiko. Kiek daug žodžių apie meilę visam pasauliui ir šokoladui vaikai parašė!
    O pagrindiniu vakaro dalyviu, tikru šokolado karaliumi buvo pripažintas Gintaras, kuriam tą dieną sukako 7 metai. Jis vaišino draugus skaniausiais tortais, klausė pasveikinimų ir palinkėjimų ir netgi paprašė padėti nusinešti visas gautas dovanas į savo kambarį.
     Nelengva buvo užmigti po tokios aktyvios programos. Bet mes tikimės, kad vaikų sapnai tą naktį buvo labai saldūs, nes šaldytuvas buvo pilnas savo rankomis pagaminto šokolado, kuris laukė savo smaližių.