Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Klausėmės vaikų Baltijos balsų

2016-06-05

    „Vaikų Baltijos balsas“ organizuoja viena didžiausių Lietuvos komercinių televizijų TV3. Nominacijų nugalėtojai paskelbiami finaliniame „Vaikų balso“ koncerte vykstančiame kiekvienų metų birželio 1 d., Pasaulinę vaikų gynimo dieną. Šįmet mūsų globotiniams pavyko atvažiuoti į koncertinę programą, kurioje dalyvavo Lietuvos estrados žvaigždės Valdemaras Frankonis, Sasha Song, Vladas Kovaliovas, Julija Jegorova, Indrė Launikonytė, Igoris Jarmolenko, Kristina Jure, šokių studija „Gelios“, Modernaus baleto studija „Exercice“ ir TV projekto „Vaikiškas Baltijos Balsas“ laureatai (3 iš jų atvyko iš Visagino).
     Didelė ir labai turininga 2-jų valandų programa labai patiko mūsų vaikams. Mes plojome jauniems atlikėjams, šokome kartu su visais žiūrovais, pergyvenome už mūsų miesto atstovus.
     Po koncerto vaikai pabendravo su jo jaunaisiais dalyviais, aplankė vaikų piešinių parodą, suvalgė skaniausią picą ir ledus, kuriais vaišino vaikus nepakeičiamas grupės „KUPE“ lyderis ir prodiuseris Ilja Vatkin. Jis pažadėjo atvažiuoti į mūsų miestą ir aplankyti Visagino paramos vaikui centrą, kuriame gyvena tokie linksmi vaikai.