Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

2016 metų vasara, vasarėlė

2016-06-10

   Vasara Visagino paramos vaikui centre jau prasidėjo! Mūsų globotiniai džiaugiasi, kad sėkmingai baigė mokslo metus, gavo daug pagyrimų iš mokytojų ir mokyklų administracijų už kruopštą darbą ir padarytą pažangą moksle, gerą elgesį ir aktyvų dalyvavimą mokyklų gyvenime.
   Visus vaikus su mokslo metų pabaiga pasveikino Centro direktorė, įteikė padėkas geriausiems mokinimas. Ypač daug pagyros žodžių sulaukė pirmokas Egidijaus, kuris tapo pirmūnu. Vaikai jau išsirinko dieną, kada visi kartu suvalgys picą ir prisimins geriausias, įdomiausias mokslo metų akimirkas.
   Susirinkimo metu vaikai aptarė visus vasaros planus. Juk vasaros dienelės taip greitai bėga!
Pirmas, visų vaikų pripažintas prioritetas – sportas. Nepaisant to, kad birželio pradžioje orai ne visada būna geri ir šilti, rytais vaikai lanko jogos treniruotes gryname ore kartu su kūno kultūros pedagoge Larisa, slidininkų treniruotes Sporto centre. Vyresnieji berniukai lanko bokso treniruotes, bėgioja krosą aplink Centrą, sportuoja lauko sporto aikštelėje netoli Draugystės progimnazijos, padedant ir patariant socialiniam darbuotojui Andriui.
   Mes turime daug planų šiai vasarai. Bet aktyvi, gerai apgalvota jos pradžia yra labai svarbi, nuteikianti puikioms, linksmoms, kupinoms tik teigiamų įspūdžių atostogoms!