Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Miuziklo „Sniego karalienė“ debiutas

2016-12-29

Ko reikia, kad linksmai ir turiningai pasitikti Kalėdas?


Ogi reikia geros senos pasakos perpasakotos naujai su dainomis ir šokiais. Ar tinka miuziklas „Sniego karalienė“? Taip, tinka!


Reikia talentingų aktorių. Netgi nepatyrusių, bet atliekančių savo vaidmenis noriai ir iš širdies. Ar tam tinka Paramos vaikui centro globotiniai ir darbuotojai? Tikrai taip!


Reikalingas režisierius, linksma ir talentinga komanda pasirodymo parengimui, salės ir eglutės papuošimui. Visi mūsų darbuotojai susibūrė ir drauge sukūrė ypatingą šventinę atmosferą ir parengė muzikinį spektaklį.


Reikalingi žiūrovai. Ypatingi žiūrovai, linksmi, visada pasiruošę padėti, būti kartu, pasidalinti savo širdžių šiluma ir gerumu. Todėl, atvykęs į mūsų Centrą, draugų, rėmėjų, savanorių, pedagogų, svečių būrys plojo mūsų jauniems aktoriams, šoko ir dainavo kartu su jais. Šį šventinį vakarą svečiai pasijautė patys vaikais laukiančiais stebuklo.


Spektaklis buvo nuostabus. Šiltas, linksmas, ypatingas, nes buvo kuriamas ir atliekamas visų kartu tiek vaikų, tiek darbuotojų ir svečių.


Norime padėkoti visiems jo dalyviams, mūsų Centro draugams ir rėmėjams: mero pavaduotojai Tamarai Gaivoronskajai už tai, kad savo labai užimtame darbo grafike visada suranda laiko ateiti į mūsų Centrą, kad aktyviai ir nuoširdžiai dalyvautų mūsų globotinių gyvenime, UAB „Visagino linija“ ir Nepriklausomos IAE profsąjungos atstovams už dovanas mūsų globotiniams, Visagino „Verdenės“ gimnazijos jaunųjų maltiečių organizacijai ir jos vadovei Dianai Naglinskienei už mūsų globotinių svajonių išpildymą, Č. Sasnausko menų mokyklos pedagogams ir asmeniškai Irinai ir Večeslavui Guseinovams už finansinę pagalbą rengiant spektaklio kostiumus ir padovanotą naujametinę eglutę, Gerų darbų paramos ir labdaros fondo atstovams, Kūrybos namų pedagogei Natalijai Marčenko už pagalbą apipavidalinat spektaklio dekoracijas, savanorei Galinai Petrakovai.