Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Laisvės gynėjų diena

2017-01-13

    Praėjusį penktadienį Lietuva paminėjo Laisvės gynėjų dieną. Nuo 1991 metų sausio įvykių praėjo jau 26 metai.
   Renginiai, skirti sausio 13 aukų pagerbimui, įvyko ir mūsų mieste. Ryte Visagino PVC kaip ir visų miesto įstaigų, mokyklų, namų langai nušvito atminimo ir vilties žvakučių liepsnelėmis.
   O vakare mūsų globotiniai dalyvavo akcijoje „Atminties laužai“. Kultūros centro kiemelyje vėl, kaip ir tą baisiąją sausio naktį, degė laužai, garavo karšta arbata, skambėjo patriotinės dainos. Prisiminimais su renginio dalyviais pasidalijo Sausio įvykių liudininkė, Nacionalinio operos ir baleto teatro artistė, dabar šokių kolektyvo „Rūta“ vadovė Nijolė Kliučinskienė. Sausio įvykių istorinę reikšmę apibendrino Draugystės progimnazijos direktorius, istorikas Rimantas Petravičius. Prisiminti visi 14 tautos didvyrių, paaukojusių už Tėvynės laisvę brangiausią – savo gyvybę. Česlovo Sasnausko menų mokyklos direktoriaus pavaduotoja Vilija Žukauskienė atliko savo kūrybos dainą, sukurtą tų lemtingų metų sausį. Jautriai nuskambėjo ir mokytojos Ilonos Alėjūnienės auklėtinio Pavelo Každalevičiaus atliktas kūrinys. Ir nesvarbu, kad buvo šalta, kad laužų ir žvakių liepsneles blaškė vėjo gūsiai, kad iš dangaus gausiai krito sniegas ir renginio pabaigoje prigeso laužai.
Visus susibūrusius kultūros centro kiemelyje šildė suvokimas , kad esame viena bendrija, viena brolija. Suskambus Kipro Mašanausko „Lietuvai“ renginio dalyviai sustojo ratu ir susiėmė už rankų. Tarsi tvirtindami – Lietuva buvo, yra ir bus! O Sausio 13 – visų mūsų pergalės diena!
Vėlai vakare mūsų globotiniai aptarė visų 14 tautos didvyrių biografijas, apibendrino savo įspūdžius apie tą svarbiausią visai Lietuvai dieną.