Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Šventų Kalėdų dvasios apgaubti

2017-01-15

   Sausio viduryje Globos namų globotiniai dalyvavo sekmadieninės mokyklos mokinių šventinėje koncertinėje programoje, kuri įvyko švento Panteliimono bažnyčioje.
   Vaikai klausėsi kalėdinių dvasinių dainų ir eilėraščių, linksmai žaidė ir šoko prie eglutės su Kalėdų Seniu, dalyvavo „gyvosios Prakartėlės“ pasirodyme, kurioje Švento Josifo vaidmenį atliko sekmadieninės mokyklos mokinys, Vaikų globos namų globotinis Andriuša.
   Berniukas jau trečius metus dalyvauja sekmadieninės mokyklos ir Šventų Kalėdų programoje. Pasak sekmadieninės mokyklos vadovės Tamaros Korikovos, Andrej labai natūraliai jautėsi scenoje, parodė žiūrovams, kaip nuoširdžiai ir jautriai jo herojus bendravo su Marija, kaip jis šiltai rūpinosi ja.
   Po šventės, gavę šventiko Josifo palaiminimą, bažnyčios parapijiečiai aplankė Globos namų vaikus Centre ir pasiūlė dalyvauti akcijoje „Būti naudingam“.
   Akcijos esmė – padėti Socialinių paslaugų centre apgyvendintiems senyvo amžiaus žmonėms, kuriems teikiama socialinė globa, ir Visagino paramos vaikui centro Vaikų globos namų globotiniams pasijusti naudingiems ir reikalingiems, nesijausti vienišiems per didžiąsias metų šventes. Padedant bažnyčios savanoriams, seneliai spalvino unikalius atvirukus, linkėjo vaikams išaugti sąžiningomis asmenybėmis, išsaugoti savyje meilę, ramybę, atjautą aplinkiniams. Viena senolė šia tema net sukūrė dainą vaikams. Seneliai, kurie dėl negalios negalėjo spalvinti ir rašyti, visokeriopai stengėsi padėti, siūlydami kaip įforminti atvirukus. Visi sveikinimai buvo paversti eilėraščiais ir įamžinti atvirukuose.
   Bažnyčios savanorių iniciatyvą mielai palaikė Centro socialiniai darbuotojai ir padėjo mūsų globotiniams parengti savo atvirukus. Vaikams buvo sunku išreikšti savo jausmus popieriuje, juos užrašyti, bet visi bendrai sukūrė 26 atvirukus. Susitikimo su Socialinių paslaugų centro senyvo amžiaus globotiniais metu vaikai užėjo į kiekvieną kambarį, įteikė savadarbius atvirukus, saldumynus, šiltai pabendravo ir perdavė gerus linkėjimus kiekvienam. Vaikai jautė, kad buvo laukiami, kad „gražino“ švenčių džiaugsmą ir šilumą žmonėms, kurie su didele meile ir noru pasidalino Kalėdų šiluma su jais.