Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Kaip iškepti picą (edukacinė pamoka)

2017-04-07

    Bet kurios šalies virtuvė yra viena iš svarbiausių žmogaus gyvenimo ir kultūros vertybė. O itališka virtuvė jau seniai tapo visos žmonijos vertybe. Ji yra magiška ir nepakartojama, puiki ir, kas ypač svarbu! – paprasta. Tas paprastumas ir sukuria itališkos virtuvės išskirtinumą, kiekvienas gali lengvai išmokti pagaminti tikrus itališkus patiekalus arba jų variacijas.
    Pasaulyje jau yra virš 500 tūkstančių picos receptų. Keletą iš jų pabandė pagaminti ir Visagino PVC globotiniai picerijoje „Prestorante“, į kurią juos maloniai pakvietė šeimininkas Jevgenij Šuklin.
    Kiekvienas edukacinės pamokos dalyvis sukūrė savo picą iš pasirinktų ingredientų, gausiai pagardindamas ją padažu su itališkomis žolelėmis. Picų kepėjams-mėgėjams draugiškai padėjo picerijos virėjai, pasidalino picos gaminimo paslaptimis, pavyzdžiui, kodėl, visų pirma, parmezano sūriu reikia pabarstyti picos pagrindą, o ne picos viršutinį sluoksnį.
    Jaunieji picų kepėjai pasigardžiuodami suvalgė savo kūrinius, apžiūrėjo kitų globotinių picas, įvertino autorių fantaziją, o bendrą picą, kaip ir priklauso, suvalgė visi kartu. Prie stalo globotiniai nusifotografavo su Jevgenijumi, aptarė bendrus artėjančios vasaros planus ir naudingas idėjas – organizuoti bendrą karaoke vakarą, išvyką „Drakono“ valtimi ir taip toliau... taip toliau...