Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Teatro savaitė, skirta Tarptautinės teatro dienos minėjimui

2017-03-27

   Šiemet Tarptautinė teatro diena Visagino paramos vaikui centre stebuklingai pavirto į Teatro savaitę.
   2017-03-27 buvo organizuotas tradicinis Skaitovų konkursas, kurio metu visi Centro globotiniai deklamavo pasirinktus eilėraščius pagal savo galimybes. Visi dalyviai užėmė I prizinę vietą, nes tokio pobūdžio konkursuose pralaimėjusių negali būti. Šokių studijos „Allegro“ šokėjai, kurių gretose yra ir Centro globotinė Gabrielė, praturtino konkurso programą žvilgsnį prikaustančiais šokiais.
   2017-03-29 į Centrą atskubėjo klasikinio šokio studijos dalyviai su vadove Tatjana Ježova. T. Ježova papasakojo dideliems ir mažiems žiūrovams apie klasikinį baletą, supažindino su jo ypatybėmis, o jos auklėtiniai pristatė šokius ir populiarių baleto spektaklių epizodus. Angelai, Drugelis ir Princas, Raudonkepuraitė ir Vilkas, Arlekinas ir Lėlė, Fakyras ir Karalius sukosi spalvingame ratelyje, stebindami žiūrovus savo gebėjimais.
    2017-03-30 savo naują spektaklį „Mylimiausių knygų lapuose“ pristatė seni Centro draugai – Draugystės progimnazijos mokiniai ir jų vadovė Valentina Pyšečkina. Spalvingo spektaklio dalyviai papasakojo žiūrovams, kodėl reikia tausoti knygas ir dėmesingai jas skaityti.
   2017-03-31 Visagino PVC globotinių ir tėvų dėmesiui buvo pristatytas naujas muzikinis spektaklis „Coliukė“, kurį parengė meninio ugdymo pedagogė Natalia Matyskina.
    Sena gera pasaka apie tai, kaip svarbu klausytis savo širdies ir neiti į kompromisus, jei nėra meilės širdyje, atrodo visada nauja ir išmintinga. Nors nepakartojamas rupūžių trio (Gintaras, Andrej ir Raminta) dainavo Coliukei savo serenadą, kviesdami gyventi ją savo jaukioje baloje, nors Kurmis ir Pelė (Kirilas ir Diana) žadėjo jai turtingą ir ramų gyvenimą požemyje, Coliukė (Gabrielė) pasirinko skrydį su Kregždute (Viktorija) į tolimą salą, kurioje ji ir surado savo Princą, kurio vaidmenį atliko jos brolis Gintaras.
    Ką gi davė tokia turtinga renginių įvairovė mūsų vaikams bei jų tėvams? Ogi pirmą patirtį scenoje, laimingos mamos džiaugsmo ašaras, žiūrint į savo vaiką, draugišką atmosferą, kurioje pakartotinai leidžiama atlikti savo šokio improvizaciją tik dėl to, kad mama nesuspėjo jos pamatyti, susitikimą su vienu iš įdomiausių sceninių žanrų – teatru, kai kiekvienas spektaklis ir momentas yra tikrai nepakartojamas...