Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Vasaros atostogų akimirkos Žuvėdros pramogų parke

2017-06-27

  Mūsų globotinių paauglių linksma kompanija nuvyko pasisemti naujų įspūdžių į vienintelį pramogų parką Ignalinos rajone – Žuvėdros pramogų parką! Išvykos dalyviai atvažiavo į Ignaliną traukiniu, parke įdėmiai išklausė saugos instrukciją ir suskubo išbandyti savo jėgas, įveikti aukščio baimę ir ryžtis šuoliui iš medžio net 22 metrų aukštyje.
   Nors ne visi išdrįso atlikti ilgiausią skrydį Lietuvoje per ežerą 310 m į vieną pusę kartu su socialiniu darbuotoju Andriumi, bet kiekvienas nugalėjo savo asmeninę aukščio baimę ir išgyveno tokį saldų savo pergalės džiaugsmą!
   Vasara tik pradeda įsibėgėti, todėl globotiniai turi daug įvairiausių planų: susitikti ir pasportuoti su Jevgenijumi Šuklinu, dalyvauti sporto treniruotėse treniruoklių salėje, į valias pasimaudyti ežere ir aplankyti Zarasų aerodromą.
   Po savo jėgų išbandymo Žuvėdros pramogų parke Artūr jau pasirengęs šokti su parašiutu, lankantis Zarasų aerodrome, ir nekantriai laukia tos dienos. Bet prieš tai jis pasižadėjo nugalėti savo didžiausią baimę ir apsilankyti pas odontologą!