Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Pramogos “Vichy” vandens parke

2017-08-14

      Besibaigiant vasaros atostogoms mūsų globos namų globotinių draugiška kompanija lankėsi „Vichy“ vandens parke Vilniuje. Aplankyti tokį įspūdingą, daug nepatirtų nuotykių žadantį objektą buvo nuspręsta balsuojant bendrame vaikų susirinkime ir... pasiruošimas išvykai prasidėjo!
   Vaikai ir darbuotojai  sužinojo, kad Vandens pramogų parkas – tai laisvalaikio ir pramogų kompleksas, kurį sudaro pirčių, baseinų ir nusileidimo kalnelių zona ir kiti vandens atrakcionai. Vaikai susipažino su elgesio vandens parke taisyklėmis, aptarė, kokias zonas jie gali ir nori aplankyti, išsirinko nuolaidų laiką ir dieną, priderino savo išvykimą prie traukinių tvarkaraščio.
    Traukinio bilietai ir maitinimas „MC Donalds“ kavinėje buvo apmokėtas iš Centrui skirtų paramos lėšų, o bilietus į vandens parką vaikai nusprendė apmokėti iš savo kišenpinigių.
   Laikas vandens parke pralėkė taip greitai ir smagiai! Globotiniai neatsispyrė pagundai išbandyti beveik visus kalnelius ir nei vienu neteko nusivilti, galiausiai maloniai atsipalaidavo pirtyse. Po išvykos jie vienbalsiai pareiškė lydinčiam socialiniam darbuotojui Andriui, kad „Vichy“ vandens parkas tai tikrai puiki vieta tiek adrenalino mėgėjams, tiek ieškantiems ramybės ir poilsio.