Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Tarptautinė vaikų gynimo diena

2015-06-01

                       Tarptautinė vaikų gynimo diena mūsų Centro globotiniams tapo tradicine švente. Mes leidžiame į vasaros dangų aitvarus, muilo burbulus ir oro balionus su palinkėjimais, kartu su vaikais rengiame šventinę programą mūsų draugams ir vaikų tėvams. Mes nuoširdžiai tikime, kad meilė ir gerumas pakeis globotinių gyvenimą į gerąją pusę.

                      Ir kas gi daro šventę išskirtine? Gal tikras arklys, didelis ir šiltas, ant kurio gali joti, net jeigu negali vaikščioti? O gal ledai, kuriuos skanaujant net suaugę pasijunta sugrįžę į vaikystę?  Arba naujų padovanotų mokyklinių kuprinių kvapas, kurios tik ir laukia naujų mokslo metų pradžios? Tikriausiai, viskas kartu. Ir dar netikėtas atradimas, kad dovanoti dovanas taip pat malonu, kaip ir jas gauti.

                      Visagino paramos vaikui centras nuoširdžiai dėkoja Č. Sasnausko menų mokyklos mokytojams ir mokiniams, asmeniškai Irinai ir Viačeslavui Guseinovams, Seimo nariui Algimantui Dumbravai už neįkainuojamą pagalbą organizuojant Vaikų gynimo dienos minėjimą.