Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Gerumo žvaigždė

2015-09-19

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija antrus metus iš eilės organizuoja „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimus“. Visagino paramos vaikui centras gavo kvietimą teikti socialinio darbuotojo kandidatūrą į šiuos rinkimus. 2015 m. rugsėjo 19 d. Vilniuje LNK televizijos studijoje vyko Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotos akcijos „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ baigiamasis renginys „Gerumo žvaigždė“.
Akcija „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ prasidėjo birželio 26-ąją, jos metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai galėjo teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti. Apdovanojimai socialiniams darbuotojams išdalinti artėjant profesinei šventei – Lietuvos socialinių darbuotojų dienai, kuri nuo 2004 metų minima rugsėjo 27-ąją. Šiuo metu Lietuvoje dirba beveik 4000 socialinių darbuotojų.
Į šį puikų renginį palaikyti Visagino kandidatės į nominaciją atvyko savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, Visagino paramos vaikui centro direktorė Natalija Levickaja ir, žinoma, Visagino paramos vaikui centro socialinė darbuotoja Jolita Dubakaitė, lydima Centro Vaikų globos namų globotinių.
Jolita Dubakaitė tapo pretendente į nominaciją „Už darbą su vaikais“ ir buvo apdovanota socialinės apsaugos ir darbo ministrės padėkos raštu.
„Dėkoju Jums už tai, kad esate. Neišsenkantis Jūsų gerumas, nuoširdus noras padėti ir atsidavimas ne tik įkvepia puikiu pavyzdžiu, bet ir leidžia didžiuotis Jūsų profesionalumu, kantrybe bei nesibaigiančia energija,“ – sveikindama nugalėtojus sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.