Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus vizitas

2017-01-13

   Prasidėjus 2017 metams, Visagino PVC Vaikų globos namų globotiniai sulaukė svarbių svečių: Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus Sergejaus Mickevičiaus ir Socialinės paramos skyriaus vedėjos Jolitos Zabulytės. Svečiai įteikė vaikams dovanėles, palinkėjo puikių metų, visokeriopos sėkmės.
   Prie arbatos svečiai domėjosi kaip vaikams sekasi mokslai, kokie pasiekimai sporte ir kitose veiklose. Vaikai suintrigavo svečius savo pasakojimais apie miuziklą „Sniego karalienė“, kurį parengė kartu su įstaigos darbuotojais, ir pakvietė dalyvauti jo pristatyme Vaikų ir Suaugusių su negalia dienos socialinės globos skyriaus globotiniams.
   Vaikai labai apsidžiaugė pamatę Sergejų Mickevič, kuris atskubėjo pažiūrėti miuziklo, su pasididžiavimu pristatė jam ir visiems šventės dalyviams savo kūrinius, linksmai vaidino, žaidė, dainavo. Ypač įspūdingai atrodė šokis su skrybėlėmis, kuriame dalyvavo globotiniai su negalia, šokis „Besmegenis“, kuriame globotinė Anastasija atskleidė savo talentą, globotinio Kirilo padeklamuotas eilėraštis „Žiemos pasaka“.