MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

Mūsų draugai ir rėmėjai.

Mūsų mieste yra daug žmonių, neabejingų Visagino PVC globotinių problemoms, kurie visokeriopai stengiasi, kad jos būtų išspręstos.
Jau keletą metų mes bendradarbiaujame su Visagino Draugystės vidurinės mokyklos rusų kalbos mokytoja Valentina Pyšečkina ir jos mokiniais. Šįmet savanorių komandos aktyviai ir kūrybingai dalyvavo centro spektaklyje „Naujametinė pasaka“. Savanoriai padeda mūsų globotiniams sukurti šventinę nuotaiką, pajausti, kad stebuklai galimi.
Visada laukia mūsų vaikai Jono Parfionovo atvykimo į globos namų šventes. Jo nuoširdų dėmesį vaikų problemoms, norą pasidalinti šiluma ir meile vaikams aiškinti nereikia – jie visada jaučia tikrus žmogaus jausmus. O pašokti ir pažaisti su ponu Jonu nori kiekvienas!
Labai džiaugiamės, kad šįmet mums pavyko surasti naujų vyresniųjų draugų– baikerių klubo narius.
Aplankė mūsų globotinius miesto statybininkų klubo nariai, įvairių miesto religinių organizacijų atstovai ir gyventojai, kurie nori draugauti su mūsų vaikais, kartu dalyvauti kultūriniuose renginiuose, aplankyti kavines, keliauti, linksmai praleisti savaitgalius. Tikimės, kad Jūsų širdies šiluma sušildys mūsų vaikus, padės jiems suprasti pasidalinimo gerumu ir džiaugsmu svarbą.

  

  

  

 

  

  

Apie mus