MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

Savanoriška veikla

Mūsų mieste yra daug žmonių, neabejingų Visagino PVC globotinių problemoms, kurie visokeriopai stengiasi, kad jos būtų išspręstos.
Visus metus Neli Akopova savanoriškai atlieka būrelio „Mergaičių klubo“ vadovės pareigas, moko mergaites siūti, siuvinėti, atlikti paprastą dekoravimą, piešti, gaminti maistą.
Visus metus mes bendradarbiaujame su Visagino Draugystės mokyklos rusų kalbos mokytoja Valentina Pyšečkina ir jos mokiniais, taip pat su Visagino vaikų kūrybos namų savanorių klubo vadove Jelena Maliavko ir jos auklėtiniais. Savanorių komandos aktyviai ir kūrybingai dalyvavo centro spektakliuose „Stebuklingas kalendorius“, „Skrajojantis laivas“, Teatro savaitės programoje, šventėje „Kelionė į pasakų šalį“ pas Kristiną Navickaitę namuose. Savanoriai padeda mūsų globotiniams sukurti šventinę nuotaiką, pajausti, kad stebuklai galimi.

 

  Savanorė Neli Akopova ir jos ugdytiniai  Draugystės mokyklos mokiniai-savanoriai spektaklyje „Stebuklingas kalendorius“  

 

  Draugystės mokyklos mokytoja-savanorė
V. Pysečkina su musų globotiniais
Musų draugai - savanoriai  

 

   Visagino vaikų kurybos namų  savanoriai - „Teatro savaitės“ dalyviai  

 

 

   Jau keletą metų mes draugaujame su Raudonojo kryžiaus savanoriais. Mūsų globos namų globotiniai nekantriai laukia savo draugų, kartu dalyvauja įvairiose veiklose, žaidžia, piešia, noriai dalyvauja šventinėse programose.  

Apie mus