MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

Kartingų varžybos

    2012 m. gegužės mėnesio pabaigoje mūsų Centro vaikų komanda dalyvavo kartingo varžybose Vilniaus stadione. Centrui atstovavo Erik Salnik, pats geriausias centro akrobatas, o sirgalių komanda pasirengę varžyboms pagal visas taisykles.

 

 

2013 m.

 

   

2014 m.

 

 

2015 m.

 

2016 m.

     Jau keletą metų pirmąjį birželio savaitgalį Plytinės kartodrome Vilniuje mūsų centro globotiniai dalyvauja šventėje, į kurią iš visos Lietuvos atvažiuoja vaikų globos namų auklėtiniai.
Vaikų teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga sukvietė į turnyrą kelis šimtus vaikų iš visos šalies. Įvairaus amžiaus dalyviai atstovavo savo globos namus ir siekė nugalėti kartingo turnyre, o juos palaikančios komandos varžėsi dėl azartiškiausios komandos titulo.
   Pirmiausia visus vaikus su gražia švente pasveikino šio renginio iniciatorius, Nepriklausomybės akto signataras Egidijus Bičkauskas, Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žolienė, vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė bei kartodromo vadovas Aleksejus Čerešniovyj. Praėjusių metų šio turnyro nugalėtoja Anželika paskelbė renginio atidarymą, ištardama tradicinę lenktynių frazę – „prašome užvesti variklius”.
  Kartodromo trasa garbės ratą apsuko Lietuvos teisėsaugininkų motociklininkų klubas „Warriors“, Lietuvos policijos patruliai, kariuomenės karo policijos atstovai su savo įspūdingais motociklais. Po šio pasirodymo prasidėjo pirmosios treniruotės ir kvalifikaciniai važiavimai. Visi vaikai buvo suskirstyti į amžiaus grupes. Tarpuose tarp važiavimų trasoje net kelis kartus pasirodė jaunimo pamėgtas šonaslydžio, vadinamojo „Drifto“ pasaulyje gerai žinomas Norbertas Daunoravičius „Norbė“, tiesiog sužavėjęs vaikus savo važiavimu.
    Mūsų globotiniai, kaip ir visi šventės dalyviai ir jų palaikymo komandos buvo pasitiktos išties gausiomis pramogomis, per pietų pertrauką pasivaišinę kareiviška koše vaikai klausėsi Gražvydo Sidiniausko surengto koncerto, dalyvavo daugkartinio Lietuvos čempiono ir prizininko Ramūno Čapkausko įspūdingame pasirodyme kartodromo trasoje.
    Mūsų centro atstovas Erik Stankevič pirmą kartą vairavo kartą ir užėmė 4 vietą savo amžiaus grupėje.

  

Apie mus