Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Dalyvavimas „Išsipildymo akcijoje 2016“ pabiro dovanomis

2017-08-16

    Visagino paramos vaikui centro Vaikų globos namų paaugliai vasaros atostogoms gavo labai naudingą ir brangią dovaną – 5 naujutėlaičius, šiuolaikinius dviračius.  
    Centras jau daug metų iš eilės dalyvauja „Išsipildymo akcijoje“. Šįmet už gautą sumą buvo nuspręstą atnaujinti Centro dviračių parką.
    Dabar globotiniai turės galimybę dalyvauti išvykose ir žygiuose dviračiu, važinėtis po miestą puikiai įrengtais dviračių takais. Visagino policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Oksana Rožkova aptarė su vaikais dviračių naudojimo taisykles ir, naudojant specialius ir plika akimi nematomus užrašus, pažymėjo dviračius. Ji paaiškino vaikams, kad tai yra efektyvi priemonė, užkertanti kelią dviračių vagystėms, be to, tokios žymos padeda surasti jau pavogtus daiktus. Taip pat specialistė paragino globotinius ir patiems būti budriems, nepalikti dviračių be priežiūros, tausoti juos, nes Išsipildymo akcijoje dalyvauja žmonės iš visos Lietuvos, kurie neabejingi vaikų likimui ir nori padėti jiems.