Lietuvių kalba

MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės atgarsiai

2017-12-15

   2017-12-14 Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Natalija Levickaja dalyvavo iškilmingame renginyje Vilniuje „Kempinski" viešbutyje, 15-oje Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės rezultatų paskelbimo ir paramos suteikimo ceremonijoje, kurią organizavo Tarptautinė Vilnius moterų asociacija, vienijanti Lietuvoje reziduojančių užsienio ambasadorių bei verslininkų  žmonas bei lietuves moteris.
   Rengiant šią labdaringą šventę organizacinis komitetas dirbo keletą mėnesių ir surengė nemažai susitikimų su Tarptautinėje Kalėdų mugėje norinčių dalyvauti šalių atstovais.
   Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro direktorei N. Levickajai buvo įteiktas Sertifikatas apie Tarptautinės Labdaros Kalėdų Mugės paramą Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrui.
   2015 m. direktorės rengtas projektas „Snoezelen aplinkos kūrimas Visagino paramos vaikui centre“ gavo paramą 15000 Eur. Projektą įgyvendimo UAB „Slaugivita“. Projektas prisidėjo prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.
   2017 m. vasarą Lietuvoje reziduojančių užsienio ambasadorių žmonos lankėsi tuometiniame Visagino paramos vaikui centre, bendravo su Centro direktore N. Levickaja, apžiūrėjo patalpas, grožėjosi už gautą paramą įrengtomis atnaujintomis relaksacijos erdvėmis, kalbino Centro globotinius, dalyvavo renginyje.
   Po šio apsilankymo, asociacijos vadovai išimties tvarka leido dalyvauti projektų pasiūlymo teikimo konkurse, nes negalėjo atsispirti ambasadorių žmonų sužavėtiems atsiliepimams apie šiltą priėmimą, puikiai įrengtas patalpas, tiek kiekvieno darbuotojo, tiek paties Centro direktorės N. Levickajos profesionalumą, nuolatinį rūpestį, dėmesį, pagalbą kiekvienam tiek Centre gyvenantiems, tiek jo Dienos skyrius lankantiems globotiniams su negalia, jų šeimoms.
   Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras šiais metais gavo net 35 000 Eur paramą, tai yra didžiausia pinigų suma, kuri buvo skiriama paramos gavėjams! Už šią paramą Centre bus įrengtas liftas į II aukštą.
   Labai džiugu ir simboliška, kad toks įspūdingas įvykis vainikavo metų pabaigą ir tapo svariausiu Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro direktorės Natalijos Levickajos ir viso Centro nepriekaištingos veiklos, nuolatinio rūpesčio globotinių su negalia gerove įvertinimu.