Lietuvių kalba

MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI KVIEČIA VISAGINO GYVENTOJUS DALYVAUTI NEMOKAMOJE PASKAITOJE „DAŽNIAUSIAI ŠEIMĄ PALIEČIANČIOS LĖTINĖS NEINFEKCINĖS LIGOS: ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ SISTEMA“

2019-02-12

 

Susitikime vasario 13 d., trečiadienį, 16–17.30 val.

Paskaitos vieta – Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras (muzikos salėje) Statybininkų g. 7, Visaginas.

Lektorė – Loreta Majauskienė, sveikatinimo projektų ekspertė, krūties vėžio prevencijos projekto „Nedelsk“ buvusi vadovė.

Žalia, geltona, raudona: kokia Tavo rizika susirgti?

 

Jaučiatės mažiau pajėgūs fiziškai, o protas – nebe toks aštrus, kaip anksčiau? Silpnėja imuninė sistema – viena po kitos prisikabina infekcijos? O gal prastai gyja žaizdos, tapote jautresni bet kokiam stresui, veidrodis vis dažniau primena apie artėjančią senatvę?

 

Visi šie požymiai gali byloti apie širdies ir kraujotakos sistemos bėdą – sutrikusią mikrocirkuliaciją. Kraujagyslės – tai transportinė sistema ir mūsų gyvenimo pagrindas. Jų keliu į mūsų ląsteles pristatomas deguonis, maistinės medžiagos, vitaminai, medikamentai. Ypač svarbų vaidmenį vaidina smulkūs kapiliarai: jei jų būklė bloga, prasideda uždegimai, o dėl jų atsiranda sveikatos problemų. Ilgainiui šis kapiliarų uždegimas tampa tokių sunkių ligų kaip aukštas kraujospūdis, diabetas, insultas, infarktas, silpnaprotystė priežastimi.

 

PASKAITOJE SUŽINOSITE: 
• Kokie skaičiai sudaro žmogaus sveikatos kodą;

• Kokia jūsų asmeninė rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis;
• Kokie požymiai būdingi žaliai, geltonai ir raudonai rizikos grupėms; 

• Kaip paprastai pakeisti savo gyvenimo kokybę.

 

Paskaitos dalyviai galės išbandyti fizinės kraujagyslių terapijos technologiją, skirtą mikrocirkuliacijai gerinti. Tai Nobelio premiją pelnęs išradimas, patentuotas išsivysčiusiose Vakarų šalyse.

Ši paskaita yra Kompleksinių paslaugų šeimai paketo dalis ir yra finansuojama iš Europos socialinio fondo. Pagal pageidavimą paskaitos metu bus bendraujama lietuviškai ir rusiškai.
Mokymų paslaugas teikia VšĮ „Versli mama
ׅ“.

 

 Išankstinė registracija ir išsamesnė informacija:

  • Tel. 865771655;
  • el. p. bsnvisaginas@gmail.com;
  • arba atvykus į Bendruomeninius šeimos namus, Statybininkų g.7, Visaginas.

Projektą finansuoja:                          Projektą įgyvendina:                Partneriai: