Lietuvių kalba

MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

PROJEKTO „VISAGINO BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI“ VASARIO MĖN. VEIKLŲ GRAFIKAS

2020-01-28

 

Mieli Visagino gyventojai, Visagino Bendruomeniniai šeimos namai kviečia visus norinčius pasinaudoti nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis šeimai. Pristatome 2020 m. vasario mėnesio veiklos grafiką.

„Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Visagino savivaldybėje“tai projektas, kurio tikslas sustiprinti šeimą, prevenciškai užkertant kelią šeimos institucijos trapumui dėl porų nesutarimų, nebendravimo, konfliktinių situacijų sprendimo, tėvystės įgūdžių stokos bei dėmesio vaikams iš artimųjų žmonių stokos ir pan.

Konsultacijas teikia kvalifikuoti specialistai, kurie individualiai galės padėti Jums ir Jūsų šeimai, jei išgyvenate krizę, esate patyręs traumuojančius emocinius išgyvenimus. Specialistai padės Jums atrasti savo vidinius resursus surandant išeitį  iš pačių kebliausių situacijų.

 

Teikiamos paslaugos

 

Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras

·         Paslaugų teikimo koordinavimas.

·         Konsultacijos apie suteiktas paslaugas, informavimas  apie vykdomas programas, potencialios tikslinės grupės informavimas. Paslaugą teikia socialinis darbuotojas.

 

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyrius

 

Psichosocialinė pagalba pagalba asmenims, išgyvenantiems krizę ar patyrusiems traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.), jų šeimoms, artimiesiems, apimant socialinę, psichologinę pagalbą.

·         Individualios psichologinės konsultacijos.

·         Individualios socialinės konsultacijos. Veiklą vykdo socialinis darbuotojas.

·         Paramos grupių organizavimas. Veiklą vykdo socialinis darbuotojas.

 

Asmeninio asistento paslauga

Atsižvelgiant į individualius asmens poreikius, asmeniui suteikiama individuali pagalba namuose ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant), kuri padėtų gyventi bendruomenėje ir integruotis į ją, neleistų izoliuoti asmens nuo bendruomenės ir skatintų savarankiškumą, būtiną kasdieniame gyvenime.

PARAMOS grupės užsiėmimai. Užsiėmimai bus organizuojami ir kuruojami psichologu, psichiatru, lektoriais, socialiniu darbuotoju ar socialiniu pedagogu  - priklausomai nuo užsiėmimų temos. Grupių užsiėmimo metu dalyviai galės išklausyti kitų asmenų problemas, išsakyti savo asmenines problemas, sunkumais, pasidalinti gerąja patirtimi ir gauti naudingų patarimų.

 

Visagino šeimos krizių centras

 

Mediacijos paslaugos – konfliktinių skyrybų atvejais, padėti pasiekti susitarimą pačių ginčo šalių sprendimu, palaikant šalių bendravimą.

 

Konfliktuojančių šeimų taikinamasis tarpininkavimas, siekiant taikaus ginčų ir tarpusavio nesutarimų sprendimo dėl santuokos nutraukimo, vaikų auginimo, matymosi tvarkos, priežiūros ir išlaikymo. Jeigu šalims mediacijos metu pavyksta pasiekti susitarimą dėl ginčo, toks susitarimas bus įtvirtintas raštu sudarytame dokumente.

 

 

Išsamesnė informacija ir registracija

Tel. 865771655

el. p. bsnvisaginas@gmail.com 

Faceebook paskyra  Visagino Bendruomeniniai šeimos namai;

Įstaigos  internetinė svetainė - www.vsvgc.lt (paskyra VBŠN)

Adresas: Statybininkų g.7, Visaginas.

 

Projektą finansuoja:                          Projektą įgyvendina:                Partneriai: